Kā praktizējoša sertificēta uztura speciāliste es katru dienu iedrošinu cilvēkus ēst. Jā, ir jāēd, lai sasniegtu savus mērķus – laba pašsajūta, enerģijas pieplūdums, optimālais svars.

Uztura plāns ar receptēm 1700 kkal

Esi nogurusi no aizliegumiem un pretrunīgas informācijas par uzturu?
Neēd pēc plkst. 18:00?
Pēdējo reizi ēdi kartupeļus tikai savos sapņos?
Sasniedz savus veselības mērķus ar neticami vienkāršu ēdienkarti
Ar ko sākt?
Šī ēdienkarte ir labs rīks, ar kuru es piedāvāju Tev sākt un spert pirmo soli ceļā uz veselīgāku sevi.

Vienkārša, bet daudzveidīga ēdienkarte ar 28 receptēm ir īpaši izstrādāta aizņemtiem cilvēkiem, kuriem nav laika gatavot, bet ir vēlme rūpēties par savu veselību. Koncentrējoties uz vienkāršību, ērtumu un optimālu uzturu, ēdienkarte piedāvā Tev bezrūpīgu risinājumu, kā pabarot savu ķermeni un uzlabot pašsajūtu.
Kā tas strādā?
01
Katrai dienai izvēlies pa vienai receptei no katras ēdienreižu grupas - brokastīm, pusdienām, uzkodām un vakariņām. Viena diena – četras ēdienreizes.
02
Maini ēdienreizes vietām, ja Tev tā ir ērtāk.
03
Gatavo maltītes dubultā daudzumā un atkārto tās divas dienas pēc kārtas. Var arī trīs, ja Tev tā ir ērtāk.

Izpēti ēdienkartes priekšrocības

Sātīgi un sabalansēti
Katru dienu ēdienkarte nodrošina Tev četras gardas un sabalansētas maltītes, kas rūpīgi izstrādātas, lai apmierinātu Tavas uztura vajadzības.

Jau tuvākajā laikā var sasniegt veselības mērķus – bez bada sajūtas un ar ēdienkartes dažādību.
Tavs laiks ir dārgs, tāpēc ēdienkarte ir neticami ērti lietojama ne tikai uz papīra, bet arī virtuvē.

Tavai izvēlei ir 28 receptes, un Tu vari izvēlēties pa vienai receptei no katras ēdienreižu grupas - brokastīm, pusdienām, uzkodām un vakariņām - katrai dienai. Turklāt vienkāršas maltīšu sastāvdaļas padara to pagatavošanu pavisam vieglu.
Vienkārša lietošana
Laika taupīšanas stratēģijas
Veselīga dzīvesveida priekšnosacījums – Tev noteikti nav jāpavada ilgas stundas virtuvē.

Gatavo ēdienus dubultā daudzumā un atkārto dienas. Šādi rīkojoties, Tu ievērojami ietaupīsi ēst gatavošanas laiku, iegūstot vairāk brīvības, lai pievērstos tam, kas Tev tiešām patīk.
Papildus ēdienkartei Tu saņemsi pārtikas produktu iepirkšanās šablonu un ēdienreižu plānošanas šablonu.

Šie resursi racionalizēs Tavu iepirkšanos un nodrošinās, ka Tev būs viss nepieciešamais, lai radītu gardas un sātīgas maltītes. Šie sīkumi palīdzes Tev izbaudīt rūpes par sevi.
Papildu rīki
Vai Tu esi gatava uzsākt ceļojumu uz labāku pašsajūtu?
Sekojot prasmīgi izstrādātām receptēm un izmantojot laika taupīšanas stratēģijas, Tev būs lieliskā iespēja uzlabot savas attiecības ar ēdienu un izjust tā pozitīvo ietekmi uz veselību. Tas ir tik vienkārši, ka tikai jāsāk.
Sāc jau šodien!
Izmanto iespēju sasniegt savus veselības mērķus ar profesionāli izstrādātu ēdienkarti un atklāj sabalansēta un pilnvērtīga uztura pamatus jau tagad.
Click to order